Przystań wsparcia rodzinnego

Co możemy zrobić, aby miłość na nowo stała się kochana? Fundacja pod Damaszkiem proponuje dobre przygotowanie do małżeństwa, miejsce pierwszego kontaktu w sytuacjach kryzysowych, a dla katolików także modlitwę o miłość tę jedyną, taką jakby wprost wziętą z „Hymnu do miłości”. Słowem, prowadzimy PRZYSTAŃ WSPARCIA ŻYCIA RODZINNEGO. To punkt konsultacyjny, gdzie możne spotkać się z psychologiem, instruktorem życia rodzinnego, prawnikiem, doradcą zawodowym a nawet księdzem. Wszystko po to, aby ocalić miłość. By ratować, a nie grzebać. U nas więc nie pomożemy napisać ci pozwu rozwodowego, nie wypełnimy kwestionariusza o zasiłek, ale pochylimy się wszyscy nad Tobą, gdy będzie trzeba dojrzeć do pokochania miłości, a może także tej czy tego, którego przyniesie ci ona w prezencie. Postaramy się pomóc wszystkim, którzy będą tego potrzebowali.

 

Poradnia psychologiczna skierowana są do osób, które mają problemy, zarówno dla dorosłych jak i dla dzieci, które borykają się ze zdrowiem psychicznym, trudnościami emocjonalnymi, stanami lękowymi czy snem. Pomagamy osobom, które przeżywają kryzys życiowy lub doświadczają trudności w pracy czy w domu.  Jeśli jest taka potrzeba istnieje możliwość konsultacji z psychoterapeutą – dr Elżbietą Talik.

W Przystani, oprócz pomocy psychologicznej uzyskasz również pomoc prawną, mediacyjną lub duchową. Jeśli będzie potrzeba konsultacji w innym zakresie – pomożemy Ci ją znaleźć.

 

 

Przyjmujemy w Akademii Dobra Prawdy i Piękna im. Ojca Pio w Lublinie przy ul. Leona Wyczółkowskiego 1/U2 po wcześniejszym umówieniu.

Godziny przyjęć do specjalistów dostosowywane są wedle potrzeby.

W celu umówienia się ze specjalistą prosimy o kontakt pod numerem telefonu:+48 691 345 293

lub na adres mailowy: przystan@poddamaszkiem.pl